neljapäev, 19. mai 2011

Linnas jooksmas

5. mail toimus Kuressaare kesklinnas koolidevaheline heategevuslik teatevõistlus. See polnud ainult koolidevaheline, vaid ka klassidevaheline jooks. Seega võistlesime kõikide osavõtvate viiendike vahel. Kuna osavõtjaid koole oli päris palju, jooksis meie tiim teises jooksus. Meie klassi võistkonda kuulusid Ketlin, Helina, Delis, Aili, Kristel, Kevin, Joonas ja Oskar. Sirli oli varuvõistleja. Ja kuna me mingeid vahetusi ei teinud, sai Sirli sellest üritusest mõnusalt pilte teha.
Jooksuraja pikkus oli 200 meetrit ja õnneks polnudki see väga väsitav.Kuna see oli teatevõistlus, pidime lõpumeetritel ikka ja jälle oma kaaslastele teatepulka edasi andma; siis sai järgmine kohe startida.
Esimeste hulka meie klass ei jõudnud, aga vahva oli sellise hulga õpilaste seas ennast proovile panna.
Kõige paremini läks meie kooli 8. ja 9. klassil, kes tulid oma jooksudes üsna etteotsa.
Ilm oli väga mõnus ja nalja sai ka päris palju.Kõige lõpuks loositi kõikide osavõtjate vahel välja kümmekond kinkekaarti ja me saime ka tänutäheks šokolaadi. Meie klassist keegi kinkekaarti ei võitnud, aga 6. klassi Rolfile õnn naeratas.